EEE-HA1A101WP
PanasonicPanasonic
EEE-HA1A101WP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-HA1A101WP
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-HA1A101WP.pdf2.EEE-HA1A101WP.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-HA1A101WP
Part Number EEE-HA1A101WP Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 927004 pcs Arkusz danych 1.EEE-HA1A101WP.pdf2.EEE-HA1A101WP.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria HA Ripple Current @ Low Frequency 71mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120.7mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy EEEHA1A101WP
PCE4169TR
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje Automotive