EEE-FT1A102GP
PanasonicPanasonic
EEE-FT1A102GP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-FT1A102GP
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-FT1A102GP
Part Number EEE-FT1A102GP Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria FT Ripple Current @ Low Frequency 595mA @ 120Hz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Opakowania Original-Reel® Package / Case Radial, Can - SMD
Inne nazwy PCE5112DKR temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100kHz
szczegółowy opis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 1000µF