EEE-FP1E101AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP1E101AP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-FP1E101AP
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-FP1E101AP.pdf2.EEE-FP1E101AP.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-FP1E101AP
Part Number EEE-FP1E101AP Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 331206 pcs Arkusz danych 1.EEE-FP1E101AP.pdf2.EEE-FP1E101AP.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria FP Ripple Current @ Low Frequency 325mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy EEEFP1E101AP
PCE4545TR
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 180 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 180 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje Automotive