EEE-FK1J681AM
PanasonicPanasonic
EEE-FK1J681AM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-FK1J681AM
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 63V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-FK1J681AM.pdf2.EEE-FK1J681AM.pdf
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-FK1J681AM
Part Number EEE-FK1J681AM Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 680UF 20% 63V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 65335 pcs Arkusz danych 1.EEE-FK1J681AM.pdf2.EEE-FK1J681AM.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria FK Ripple Current @ Low Frequency 1.268A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.69A @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy EEEFK1J681AM
PCE4855TR
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 80 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 680µF