EEE-FK1E100R
PanasonicPanasonic
EEE-FK1E100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-FK1E100R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-FK1E100R.pdf2.EEE-FK1E100R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-FK1E100R
Part Number EEE-FK1E100R Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 700409 pcs Arkusz danych 1.EEE-FK1E100R.pdf2.EEE-FK1E100R.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria FK Ripple Current @ Low Frequency 67.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE3795CT
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 1.35 Ohms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 10µF