EEE-FC1A471P
PanasonicPanasonic
EEE-FC1A471P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-FC1A471P
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-FC1A471P.pdf2.EEE-FC1A471P.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-FC1A471P
Part Number EEE-FC1A471P Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 141367 pcs Arkusz danych 1.EEE-FC1A471P.pdf2.EEE-FC1A471P.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria FC Ripple Current @ Low Frequency 502.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE3994CT
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 150 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 470µF