EEE-FC1A101P
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEE-FC1A101P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-FC1A101P
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-FC1A101P.pdf2.EEE-FC1A101P.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-FC1A101P
Part Number EEE-FC1A101P Producent Panasonic Electronic Components
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 542865 pcs Arkusz danych 1.EEE-FC1A101P.pdf2.EEE-FC1A101P.pdf
Tolerancja 100µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria Automotive, AEC-Q200, FC
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
tętnienia prądu Polar Polaryzacja Radial, Can - SMD
Pitch - Złącze 10V Package / Case 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Inne nazwy EEEFC1A101P
PCE3989TR
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Ilość Kondensatory 172.5mA @ 120Hz Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Numer części producenta EEE-FC1A101P Żywotność @ Temp. -
Impedancja 400 mOhm Wysokość - Siedzą (Max) 0.244" (6.20mm)
Rozszerzony opis 100µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD Aplikacje 1000 Hrs @ 105°C