EEE-1HA221UAP
PanasonicPanasonic
EEE-1HA221UAP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-1HA221UAP
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-1HA221UAP.pdf2.EEE-1HA221UAP.pdf3.EEE-1HA221UAP.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-1HA221UAP
Part Number EEE-1HA221UAP Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 168268 pcs Arkusz danych 1.EEE-1HA221UAP.pdf2.EEE-1HA221UAP.pdf3.EEE-1HA221UAP.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria S Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 510mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Original-Reel®
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy PCE4614DKR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 220µF Aplikacje Automotive