EEE-1CA331UAP
PanasonicPanasonic
EEE-1CA331UAP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-1CA331UAP
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-1CA331UAP.pdf2.EEE-1CA331UAP.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-1CA331UAP
Part Number EEE-1CA331UAP Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 429917 pcs Arkusz danych 1.EEE-1CA331UAP.pdf2.EEE-1CA331UAP.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria S Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 544mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy EEE1CA331UAP
PCE4586TR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 330µF Aplikacje Automotive