EEE-0JA101WAR
PanasonicPanasonic
EEE-0JA101WAR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EEE-0JA101WAR
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Arkusze danych: 1.EEE-0JA101WAR.pdf2.EEE-0JA101WAR.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EEE-0JA101WAR
Part Number EEE-0JA101WAR Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1107201 pcs Arkusz danych 1.EEE-0JA101WAR.pdf2.EEE-0JA101WAR.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria S Ripple Current @ Low Frequency 47mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 79.9mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy EEE0JA101WAR
PCE4556TR
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C
Pojemność 100µF Aplikacje Automotive