ECW-HA3C912JB
Przegląd produktów
Part Number: ECW-HA3C912JB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 9100PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusze danych: ECW-HA3C912JB.pdf
2200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-HA3C912JB
Part Number ECW-HA3C912JB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 9100PF 5% 1.6KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 225827 pcs Arkusz danych ECW-HA3C912JB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1600V (1.6kV) Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.701" L x 0.280" W (17.80mm x 7.10mm) Seria ECW-H(A)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWHA3C912JB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.709" (18.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 9100pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 9100pF Aplikacje High Frequency, Switching
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ECW-HA3C912J
ECW-HA3C912J
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 9100PF 5% 1.6KVDC RAD