ECW-HA3C132JB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-HA3C132JB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 1300PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusze danych: ECW-HA3C132JB.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-HA3C132JB
Part Number ECW-HA3C132JB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 1300PF 5% 1.6KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 297592 pcs Arkusz danych ECW-HA3C132JB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1600V (1.6kV) Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.701" L x 0.224" W (17.80mm x 5.70mm) Seria ECW-H(A)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWHA3C132JB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.528" (13.40mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 1300pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 1300pF Aplikacje High Frequency, Switching