ECW-H8563HL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-H8563HL
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.056UF 3% 800VDC RAD
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-H8563HL
Part Number ECW-H8563HL Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.056UF 3% 800VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4273 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC 800V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±3% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.906" L x 0.256" W (23.00mm x 6.50mm) Seria ECW-H(L)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWH8563HL
P12468
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.787" (20.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.650" (16.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.056µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.056µF