ECW-H6284HC
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-H6284HC
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.28UF 3% 630VDC RADIAL
700 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-H6284HC
Part Number ECW-H6284HC Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.28UF 3% 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±3% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.815" L x 0.563" W (20.70mm x 14.30mm) Seria ECW-H(C)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWH6284HC
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.752" (19.10mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.28µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.28µF Aplikacje General Purpose