ECW-H6124HC
PanasonicPanasonic
ECW-H6124HC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-H6124HC
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.12UF 3% 630VDC RADIAL
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-H6124HC
Part Number ECW-H6124HC Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.12UF 3% 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±3% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.815" L x 0.370" W (20.70mm x 9.40mm) Seria ECW-H(C)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWH6124HC
P122464
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Główny odstęp 0.689" (17.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.622" (15.80mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.12µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.12µF Aplikacje General Purpose