ECW-H20122HV
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-H20122HV
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 1200PF 3% 2KVDC RADIAL
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-H20122HV
Part Number ECW-H20122HV Producent Panasonic Electronic Components
Opis CAP FILM 1200PF 3% 2KVDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie znamionowe - DC - Tolerancja 1200pF
Zakończenie PC Pins Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.591" (15.00mm)
Rozmiar / Wymiar 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Seria ECW-H(V)
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość High Frequency, Switching
Polaryzacja Radial Inne nazwy ECWH20122HV
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Numer części producenta ECW-H20122HV Żywotność @ Temp. -
Wysokość - Siedzą (Max) 0.591" (15.00mm) cechy -
Rozszerzony opis 1200pF ±3% Film Capacitor 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (Equivalent Series Resistance) ±3%
Średnica dielektryka Polypropylene (PP), Metallized Opis CAP FILM 1200PF 3% 2KVDC RADIAL
Obecna - Przeciek 2000V (2kV)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ECW-H20113RJV
ECW-H20113RJV
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.011UF 5% 2KVDC RADIAL
Na stanie: 86298 pcs
Pobieranie: ECW-H20113RJV.pdf
RFQ
ECW-H20122HVB
ECW-H20122HVB
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 1200PF 3% 2KVDC RADIAL