ECW-H16752HVB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-H16752HVB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 7500PF 3% 1.6KVDC RAD
Arkusze danych: ECW-H16752HVB.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-H16752HVB
Part Number ECW-H16752HVB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 7500PF 3% 1.6KVDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 163404 pcs Arkusz danych ECW-H16752HVB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 1600V (1.6kV) Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±3% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.906" L x 0.295" W (23.00mm x 7.50mm) Seria ECW-H(V)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWH16752HVB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.807" (20.50mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 7500pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 7500pF Aplikacje High Frequency, Switching
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ECW-H16682JVB
ECW-H16682JVB
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD
Na stanie: 146224 pcs
Pobieranie: ECW-H16682JVB.pdf
RFQ
ECW-H16822HL
ECW-H16822HL
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 8200PF 3% 1.6KVDC RAD
Na stanie: 5709 pcs
Pobieranie:
RFQ
ECW-H16752HV
ECW-H16752HV
Opis: CAP FILM 7500PF 3% 1.6KVDC RAD