ECW-FD2W564K
PanasonicPanasonic
ECW-FD2W564K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-FD2W564K
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.56UF 10% 450VDC RAD
Arkusze danych: 1.ECW-FD2W564K.pdf2.ECW-FD2W564K.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-FD2W564K
Part Number ECW-FD2W564K Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.56UF 10% 450VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 304559 pcs Arkusz danych 1.ECW-FD2W564K.pdf2.ECW-FD2W564K.pdf
Napięcie znamionowe - DC 450V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.689" L x 0.244" W (17.50mm x 6.20mm) Seria ECW-F(D)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWFD2W564K
PCF1604
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.370" (9.40mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.56µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.56µF Aplikacje EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT