ECW-FD2W225J4
PanasonicPanasonic
ECW-FD2W225J4 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-FD2W225J4
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 5% 450VDC RADIAL
Arkusze danych: 1.ECW-FD2W225J4.pdf2.ECW-FD2W225J4.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-FD2W225J4
Part Number ECW-FD2W225J4 Producent Panasonic
Opis CAP FILM 2.2UF 5% 450VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78582 pcs Arkusz danych 1.ECW-FD2W225J4.pdf2.ECW-FD2W225J4.pdf
Napięcie znamionowe - DC 450V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.689" L x 0.437" W (17.50mm x 11.10mm) Seria ECW-F(D)
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial Inne nazwy PCF1594CT
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.563" (14.30mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 2.2µF Aplikacje EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT