ECW-FD2W185KB
Przegląd produktów
Part Number: ECW-FD2W185KB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 1.8UF 10% 450VDC RADIAL
Arkusze danych: 1.ECW-FD2W185KB.pdf2.ECW-FD2W185KB.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-FD2W185KB
Part Number ECW-FD2W185KB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 1.8UF 10% 450VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 147029 pcs Arkusz danych 1.ECW-FD2W185KB.pdf2.ECW-FD2W185KB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 450V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.689" L x 0.398" W (17.50mm x 10.10mm) Seria ECW-F(D)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWFD2W185KB
temperatura robocza -40°C ~ 110°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.720" (18.30mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 1.8µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 1.8µF Aplikacje EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT