ECW-FD2J683JB
Przegląd produktów
Part Number: ECW-FD2J683JB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 5% 630V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECW-FD2J683JB.pdf2.ECW-FD2J683JB.pdf3.ECW-FD2J683JB.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-FD2J683JB
Part Number ECW-FD2J683JB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 630V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 247320 pcs Arkusz danych 1.ECW-FD2J683JB.pdf2.ECW-FD2J683JB.pdf3.ECW-FD2J683JB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.496" L x 0.197" W (12.60mm x 5.00mm) Seria ECW-F(D)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWFD2J683JB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.528" (13.40mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.068µF