ECW-FD2J564J4
Przegląd produktów
Part Number: ECW-FD2J564J4
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.56UF 5% 630V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECW-FD2J564J4.pdf2.ECW-FD2J564J4.pdf3.ECW-FD2J564J4.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-FD2J564J4
Part Number ECW-FD2J564J4 Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.56UF 5% 630V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 120916 pcs Arkusz danych 1.ECW-FD2J564J4.pdf2.ECW-FD2J564J4.pdf3.ECW-FD2J564J4.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.701" L x 0.331" W (17.80mm x 8.40mm) Seria ECW-F(D)
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy ECWFD2J564J4
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.583" (14.80mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.56µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.56µF