ECW-FD2J475KQ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-FD2J475KQ
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 4.7UF 10% 630V RADIAL
Arkusze danych: 1.ECW-FD2J475KQ.pdf2.ECW-FD2J475KQ.pdf3.ECW-FD2J475KQ.pdf
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-FD2J475KQ
Part Number ECW-FD2J475KQ Producent Panasonic
Opis CAP FILM 4.7UF 10% 630V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61243 pcs Arkusz danych 1.ECW-FD2J475KQ.pdf2.ECW-FD2J475KQ.pdf3.ECW-FD2J475KQ.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.996" L x 0.720" W (25.30mm x 18.30mm) Seria ECW-F(D)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWFD2J475KQ
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Główny odstęp 0.886" (22.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.217" (30.90mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 4.7µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 4.7µF