ECW-FA2J394JB
PanasonicPanasonic
ECW-FA2J394JB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-FA2J394JB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.39UF 5% 630VDC RADIAL
Arkusze danych: ECW-FA2J394JB.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-FA2J394JB
Part Number ECW-FA2J394JB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.39UF 5% 630VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 145953 pcs Arkusz danych ECW-FA2J394JB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.717" L x 0.362" W (18.20mm x 9.20mm) Seria ECW-F(A)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWFA2J394JB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.760" (19.30mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.39µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.39µF Aplikacje High Frequency, Switching