ECW-F6103JLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-F6103JLB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Arkusze danych: ECW-F6103JLB.pdf
400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-F6103JLB
Part Number ECW-F6103JLB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 92362 pcs Arkusz danych ECW-F6103JLB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.205" W (12.50mm x 5.20mm) Seria ECW-F(L)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWF6103JLB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 10000pF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 10000pF Aplikacje High Frequency, Switching