ECW-F4753JL
PanasonicPanasonic
ECW-F4753JL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-F4753JL
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.075UF 5% 400VDC RAD
Arkusze danych: ECW-F4753JL.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-F4753JL
Part Number ECW-F4753JL Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.075UF 5% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 89674 pcs Arkusz danych ECW-F4753JL.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.287" W (13.00mm x 7.30mm) Seria ECW-F(L)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWF4753JL
P12086
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.457" (11.60mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.075µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.075µF Aplikacje High Frequency, Switching