ECW-F4564JL
PanasonicPanasonic
ECW-F4564JL Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-F4564JL
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.56UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusze danych: ECW-F4564JL.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-F4564JL
Part Number ECW-F4564JL Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.56UF 5% 400VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 72787 pcs Arkusz danych ECW-F4564JL.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.807" L x 0.421" W (20.50mm x 10.70mm) Seria ECW-F(L)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWF4564JL
P12226
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Główny odstęp 0.689" (17.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.740" (18.80mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.56µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.56µF Aplikacje High Frequency, Switching
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ECW-F4564RJL
ECW-F4564RJL
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.56UF 5% 400VDC RADIAL
Na stanie: 83760 pcs
Pobieranie: ECW-F4564RJL.pdf
RFQ
ECW-F4564JLB
ECW-F4564JLB
Producenci: Panasonic