ECW-F4164JLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-F4164JLB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.16UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusze danych: ECW-F4164JLB.pdf
300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-F4164JLB
Part Number ECW-F4164JLB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.16UF 5% 400VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 65596 pcs Arkusz danych ECW-F4164JLB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.610" L x 0.307" W (15.50mm x 7.80mm) Seria ECW-F(L)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWF4164JLB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.685" (17.40mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.16µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.16µF Aplikacje High Frequency, Switching