ECW-F2W225KA
PanasonicPanasonic
ECW-F2W225KA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-F2W225KA
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
Arkusze danych: ECW-F2W225KA.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-F2W225KA
Part Number ECW-F2W225KA Producent Panasonic
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 78629 pcs Arkusz danych ECW-F2W225KA.pdf
Napięcie znamionowe - DC 450V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.740" L x 0.504" W (18.80mm x 12.80mm) Seria ECW-F(A)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWF2W225KA
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Główny odstęp 0.591" (15.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.764" (19.40mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 2.2µF Aplikacje High Frequency, Switching