ECW-F2475JB
PanasonicPanasonic
ECW-F2475JB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-F2475JB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusze danych: ECW-F2475JB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-F2475JB
Part Number ECW-F2475JB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4128 pcs Arkusz danych ECW-F2475JB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.299" L x 0.709" W (33.00mm x 18.00mm) Seria ECW-F(B)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWF2475JB
PF2475
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 1.181" (30.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.122" (28.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 4.7µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 4.7µF