ECW-F2335JB
PanasonicPanasonic
ECW-F2335JB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-F2335JB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusze danych: ECW-F2335JB.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-F2335JB
Part Number ECW-F2335JB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 53631 pcs Arkusz danych ECW-F2335JB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 1.102" L x 0.669" W (28.00mm x 17.00mm) Seria ECW-F(B)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWF2335JB
PF2335
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.984" (25.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.083" (27.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 3.3µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 3.3µF