ECW-F2154HAQ
PanasonicPanasonic
ECW-F2154HAQ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECW-F2154HAQ
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.15UF 3% 250VDC RADIAL
Arkusze danych: ECW-F2154HAQ.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECW-F2154HAQ
Part Number ECW-F2154HAQ Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.15UF 3% 250VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 190733 pcs Arkusz danych ECW-F2154HAQ.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±3% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.512" L x 0.220" W (13.00mm x 5.60mm) Seria ECW-F(A)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECWF2154HAQ
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.638" (16.20mm) cechy -
Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized szczegółowy opis 0.15µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Pojemność 0.15µF Aplikacje High Frequency, Switching