ECS-T1DP154R
PanasonicPanasonic
ECS-T1DP154R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECS-T1DP154R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP TANT 0.15UF 20V 20% 1206
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECS-T1DP154R
Part Number ECS-T1DP154R Producent Panasonic
Opis CAP TANT 0.15UF 20V 20% 1206 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 180254 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 20V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria TES Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy PCS4154BCT
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Producent Kod rozmiaru P
Żywotność @ Temp. - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm)
cechy General Purpose Współczynnik awaryjności -
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 0.15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric)
Pojemność 0.15µF