ECS-T1AC226R
PanasonicPanasonic
ECS-T1AC226R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECS-T1AC226R
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP TANT 22UF 10V 20% 2312
Arkusze danych: ECS-T1AC226R.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ECS-T1AC226R
Part Number ECS-T1AC226R Producent Panasonic
Opis CAP TANT 22UF 10V 20% 2312 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5901 pcs Arkusz danych ECS-T1AC226R.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Rodzaj Molded
Tolerancja ±20% Rozmiar / Wymiar 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Seria TE Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2312 (6032 Metric) Inne nazwy ECST1AC226R
PCS2226TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Producent Kod rozmiaru C
Żywotność @ Temp. - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.098" (2.50mm)
cechy General Purpose Współczynnik awaryjności -
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric)
Pojemność 22µF