ECQ-M4823KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-M4823KZ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECQ-M4823KZ
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD
Arkusze danych: ECQ-M4823KZ.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECQ-M4823KZ
Part Number ECQ-M4823KZ Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4842 pcs Arkusz danych ECQ-M4823KZ.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.945" L x 0.374" W (24.00mm x 9.50mm) Seria ECQ-M
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECQM4823KZ
P1081
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.709" (18.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.787" (20.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester
szczegółowy opis 0.082µF Film Capacitor 400V Polyester Radial Pojemność 0.082µF