ECQ-E4823KF3
PanasonicPanasonic
ECQ-E4823KF3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECQ-E4823KF3
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD
Arkusze danych: ECQ-E4823KF3.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECQ-E4823KF3
Part Number ECQ-E4823KF3 Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 291941 pcs Arkusz danych ECQ-E4823KF3.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.472" L x 0.228" W (12.00mm x 5.80mm) Seria ECQ-E(F)
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy ECQE4823KF3
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.630" (16.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Metallized szczegółowy opis 0.082µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Pojemność 0.082µF Aplikacje General Purpose