ECQ-E2683KB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2683KB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECQ-E2683KB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD
Arkusze danych: ECQ-E2683KB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECQ-E2683KB
Part Number ECQ-E2683KB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 824782 pcs Arkusz danych ECQ-E2683KB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.311" L x 0.201" W (7.90mm x 5.10mm) Seria ECQ-E(B)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECQE2683KB
P10965
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.354" (9.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Metallized szczegółowy opis 0.068µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Pojemność 0.068µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ECQ-E2683JF9
ECQ-E2683JF9
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD
Na stanie: 482027 pcs
Pobieranie: ECQ-E2683JF9.pdf
RFQ
ECQ-E2683KB3
ECQ-E2683KB3
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD