ECQ-E2564JB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2564JB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECQ-E2564JB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.56UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusze danych: ECQ-E2564JB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECQ-E2564JB
Part Number ECQ-E2564JB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.56UF 5% 250VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 259359 pcs Arkusz danych ECQ-E2564JB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.484" L x 0.264" W (12.30mm x 6.70mm) Seria ECQ-E(B)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECQE2564JB
P14651
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.508" (12.90mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Metallized szczegółowy opis 0.56µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Pojemność 0.56µF Aplikacje General Purpose