ECQ-E2335KB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2335KB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECQ-E2335KB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL
Arkusze danych: ECQ-E2335KB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECQ-E2335KB
Part Number ECQ-E2335KB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 114870 pcs Arkusz danych ECQ-E2335KB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.819" L x 0.413" W (20.80mm x 10.50mm) Seria ECQ-E(B)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECQE2335KB
P10985
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp 0.689" (17.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.744" (18.90mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Metallized szczegółowy opis 3.3µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Pojemność 3.3µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ECQ-E2335JFB
ECQ-E2335JFB
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Na stanie: 105661 pcs
Pobieranie: ECQ-E2335JFB.pdf
RFQ
ECQ-E2335KF
ECQ-E2335KF
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL
Na stanie: 168583 pcs
Pobieranie: ECQ-E2335KF.pdf
RFQ
ECQ-E2335KBB
ECQ-E2335KBB