ECQ-E2155RKB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2155RKB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECQ-E2155RKB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
Arkusze danych: ECQ-E2155RKB.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECQ-E2155RKB
Part Number ECQ-E2155RKB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 127270 pcs Arkusz danych ECQ-E2155RKB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.602" L x 0.339" W (15.30mm x 8.60mm) Seria ECQ-E(B)
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy ECQE2155RKB
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp 0.492" (12.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.815" (20.70mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Metallized szczegółowy opis 1.5µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Pojemność 1.5µF Aplikacje General Purpose