ECQ-E2123KB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2123KB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECQ-E2123KB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 0.012UF 10% 250VDC RAD
Arkusze danych: ECQ-E2123KB.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECQ-E2123KB
Part Number ECQ-E2123KB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.012UF 10% 250VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 774862 pcs Arkusz danych ECQ-E2123KB.pdf
Napięcie znamionowe - DC 250V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.311" L x 0.165" W (7.90mm x 4.20mm) Seria ECQ-E(B)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECQE2123KB
P10956
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.319" (8.10mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Metallized szczegółowy opis 0.012µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Pojemność 0.012µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ECQ-E2123JF3
ECQ-E2123JF3
Producenci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.012UF 5% 250VDC RAD
Na stanie: 457437 pcs
Pobieranie: ECQ-E2123JF3.pdf
RFQ
ECQ-E2123JFB
ECQ-E2123JFB
Producenci: Panasonic
Na stanie: 510585 pcs
Pobieranie: ECQ-E2123JFB.pdf
RFQ
ECQ-E2123KB3
ECQ-E2123KB3
Opis: CAP FILM 0.012UF 10% 250VDC RAD