ECQ-B2182JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B2182JF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECQ-B2182JF
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP FILM 1800PF 5% 200VDC RADIAL
Arkusze danych: ECQ-B2182JF.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECQ-B2182JF
Part Number ECQ-B2182JF Producent Panasonic
Opis CAP FILM 1800PF 5% 200VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4902 pcs Arkusz danych ECQ-B2182JF.pdf
Napięcie znamionowe - DC 200V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.335" L x 0.177" W (8.50mm x 4.50mm) Seria ECQ-B(F)
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy ECQB2182JF
P4540A
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.335" (8.50mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester
szczegółowy opis 1800pF Film Capacitor 200V Polyester Radial Pojemność 1800pF