ECO-S2GP331EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2GP331EA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECO-S2GP331EA
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Arkusze danych: ECO-S2GP331EA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECO-S2GP331EA
Part Number ECO-S2GP331EA Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4420 pcs Arkusz danych ECO-S2GP331EA.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 1.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.66A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy ECOS2GP331EA
P6153
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 553 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 553 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Pojemność 330µF