ECO-S2DB222EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2DB222EA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECO-S2DB222EA
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: ECO-S2DB222EA.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECO-S2DB222EA
Part Number ECO-S2DB222EA Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20994 pcs Arkusz danych ECO-S2DB222EA.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria TS-HB Ripple Current @ Low Frequency 2.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.306A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy ECOS2DB222EA
P10120
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 105 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 105 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 2200µF