ECO-S2AP152BA
PanasonicPanasonic
ECO-S2AP152BA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECO-S2AP152BA
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Arkusze danych: ECO-S2AP152BA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECO-S2AP152BA
Part Number ECO-S2AP152BA Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4262 pcs Arkusz danych ECO-S2AP152BA.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 2.57A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.956A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy ECOS2AP152BA
P6991
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 155 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 1500µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 155 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Pojemność 1500µF