ECK-TBC152MEM
PanasonicPanasonic
ECK-TBC152MEM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECK-TBC152MEM
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP CER 1500PF 250VAC Y5U SMD
Arkusze danych: ECK-TBC152MEM.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ECK-TBC152MEM
Part Number ECK-TBC152MEM Producent Panasonic
Opis CAP CER 1500PF 250VAC Y5U SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 67322 pcs Arkusz danych ECK-TBC152MEM.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.110" (2.80mm) Współczynnik temperaturowy Y5U (E)
Rozmiar / Wymiar 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) Seria ECK
oceny Y2 Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Nonstandard SMD Inne nazwy P10745CT
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1500pF ±20% 250V Ceramic Capacitor Y5U (E) Nonstandard SMD
Pojemność 1500pF Aplikacje Safety
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ECK-TBC472MFM
ECK-TBC472MFM
Producenci: Panasonic
Opis: CAP CER 4700PF 250VAC Y5V SMD
Na stanie: 4562 pcs
Pobieranie: ECK-TBC472MFM.pdf
RFQ
ECK-TBC152ME
ECK-TBC152ME
Producenci: Panasonic
Opis: CAP CER 1500PF 250VAC Y5U SMD