ECK-NVS101KB
PanasonicPanasonic
ECK-NVS101KB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECK-NVS101KB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP CER 100PF 440VAC Y5P RADIAL
Arkusze danych: ECK-NVS101KB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECK-NVS101KB
Part Number ECK-NVS101KB Producent Panasonic
Opis CAP CER 100PF 440VAC Y5P RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4972 pcs Arkusz danych ECK-NVS101KB.pdf
Napięcie - znamionowe 440VAC Tolerancja ±10%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy Y5P (B)
Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm) Seria VS
oceny X1, Y2 Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy ECKNVS101KB
P11412TB
temperatura robocza -25°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Pojemność 100pF Aplikacje Safety