ECK-DGL681MB
PanasonicPanasonic
ECK-DGL681MB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECK-DGL681MB
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP CER 680PF 250VAC Y5P RADIAL
Arkusze danych: ECK-DGL681MB.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ECK-DGL681MB
Part Number ECK-DGL681MB Producent Panasonic
Opis CAP CER 680PF 250VAC Y5P RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4974 pcs Arkusz danych ECK-DGL681MB.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy Y5P (B)
Rozmiar / Wymiar 0.354" Dia (9.00mm) Seria GL
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy ECKDGL681MB
P4489
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 680pF ±20% 250V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Pojemność 680pF Aplikacje General Purpose