ECK-D3A331KBP
PanasonicPanasonic
ECK-D3A331KBP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECK-D3A331KBP
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP CER 330PF 1KV Y5P RADIAL
Arkusze danych: ECK-D3A331KBP.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ECK-D3A331KBP
Part Number ECK-D3A331KBP Producent Panasonic
Opis CAP CER 330PF 1KV Y5P RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4517 pcs Arkusz danych ECK-D3A331KBP.pdf
Napięcie - znamionowe 1000V (1kV) Tolerancja ±10%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy Y5P (B)
Rozmiar / Wymiar 0.236" Dia (6.00mm) Seria KBP
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy ECK-D3A331KBN
ECKD3A331KBN
ECKD3A331KBP
P4122
temperatura robocza -25°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.394" (10.00mm) cechy High Voltage
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Pojemność 330pF Aplikacje General Purpose