ECK-ANA472ME
PanasonicPanasonic
ECK-ANA472ME Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ECK-ANA472ME
Producent / marka: Panasonic
Opis produktu CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
Arkusze danych: ECK-ANA472ME.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ECK-ANA472ME
Part Number ECK-ANA472ME Producent Panasonic
Opis CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5596 pcs Arkusz danych ECK-ANA472ME.pdf
Napięcie - znamionowe 440VAC Tolerancja ±20%
Grubość (maks) - Współczynnik temperaturowy Y5U (E)
Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm) Seria NS-A
oceny X1, Y1 Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Disc Inne nazwy ECK-ANA472ME-ND
ECKANA472ME
P9529
Q1165455A
temperatura robocza -25°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.787" (20.00mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 4700pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Pojemność 4700pF Aplikacje Safety